Соларна/сензор 21W светилка Lambario

1,090.00ден

LAMBARIO
Вати: 21W
Боја на светлина: 6400К
Јачина на светење: 350 lm
Сензор: motionsensor
Батерија: 3,7V 1500MA
Димензии: 179*121*30мм
Ниво на заштита: 65 IP
Материјал: термопластика
Боја: Црна
Модел: правоаголен
Гаранција: 2 години

Категорија: