Пила електрична Bosch AKE 40 S

7,550.00ден

Моќност – 1.800 W
Должина на нож – 40cm
Брзина на ланец –  9 m/s
Тежина – 4.1 kg
Гаранција – 2+1 год.
Каталошки број: 0 600 834 600

Нема на залиха

Категорија: