Лед панел 60*60 ОГ Lambario

1,650.00ден

Вати: 50W
Волти: 220-240V
Модел: Коцка
Боја на светлина: 6400К
Јачина на светење: 4500lm
Димензии: 600mmx600mm
Гаранција: 2 години

Категорија: