Брусалица Bosch GWS 7-115

4,120.00ден 3,625.00ден

Моќност – 720W
Вртежи – 11.000 min-1
Пречник Ф – 115
Тежина – 1,9 кг
Гаранција – 2+1 год.

Категорија: