Бормашина вибрациона Bosch EasyImpact 550

3,590.00ден

Моќност – 550 W
Вртежи – 50 – 3,000 min-1
Тежина – 1,5 kg
Гаранција – 2+1 год.
Каталошки број 0 603 130 020

Категорија: